سایت نیازمندیهای اینترنتی خانه آگهی

انجام ترخیص کالا و تشریفات گمرکی

انجام ترخیص کالا و تشریفات گمرکی

  • خدمات بازرگانی ترخیص کالا
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
  •    تهران تهران
  •  email
  • تاریخ انقضای آگهی : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
  • صاحب آگهی : علی دوست نجاتی
  • موبایل : 09362826761 - 09173585725

ترخیص کالا یکی از کارهای پیچیده و زمان بر و هزینه بر در دنیاست.
 زمانی که شما قصد واردات و صادرات دارید طبیعتاً باید کالا را از مرزهای کشور عبور دهید که این کار بدون کمک یک فرد با تجربه و کارآزموده در این زمینه امری بسیار سخت و گاهاً ویران کننده اعصاب است. اما زمانی که از کمک کارشناس و ترخیصکار حرفه ای زمینه استفاده کنید کارها با دقت و سرعت و هزینه کمتری پیش می رود. 
گروه خدمات بازرگانی نجاتی با ده سال سابقه طلایی در انجام ترخیص کالا و تشریفات گمرکی با به کارگیری نیروهای مجرب و تحصیل کرده در گمرکات مختلف کشور به ویژه گمرک بندرعباس، گمرک تهران و گمرک باشماق در زمینه ترخیص بار ، واردات، صادرات، ترانزیت داخلی و خارجی، ترانشیب، کاپوتاژ و تامین آهن آلات وارداتی برای مصرف کنندگان داخلی، تامین مواد معدنی و صنعتی فعالیت مستمر داشته و آماده ارائه خدمات نوین خود جهت ثبت سفارش، تهیه ارز آزاد و یا ارز مبادله ای و ... گرفتن مجوزهای آزمایشگاهی، استاندارد SGS برای انواع محصولات وارداتی و انجام تمام خدمات بندری و تشریفات گمرکی و گشایش Lc به ارباب رجوع های محترم خود می باشد.
 بازرگانی نجاتی با داشتن کارت حق العملکاری رسمی از گمرک و برخوردار بودن از قرارداد چهارساله با چند تولیدکننده معتبر چینی در بخش فولاد آماده واردات کالای مورد نیاز مشتریان با استفاده از گشایشLC در کمترین زمان ممکن می باشد.
 اگر قصد فروش کالا وارداتی بخش فولاد را دارید می توانید این کار را با خیالی آسوده به ما بسپارید زیرا این مجموعه ارتباطی نزدیک با مصرف کنندگان داخلی قبل از ترخیص کالا از گمرک را دارا می باشند. مجموعه بازرگانی نجاتی به عنوان یکی از سهامداران شرکت حمل و نقل جاده ای در بندرعباس، توان حمل کالاهای وارداتی از بندرعباس به تمام نقاط ایران با در اختیار داشتن چندین کریر تملیکی را دارا می باشد. 
همچنین در زمینه حمل دریایی رابطه بسیار قوی با نمایندگی های معتبر و فعال کشتیرانی های بخش خصوصی داشته که این در مورد توان گرفتن امتیازات ویژه ای همچون تخفیف در هزینه حمل دریایی، انتخاب انبار محل تخلیه کالا در اسکله شهید رجایی که امتیازاتی از قبیل تخفیف در انبارداری برای صاحبان محترم کالا در نظر گرفته است. 
لازم به ذکر است این مجموعه از ضمانت نامه بانکی به جای حقوق و عوارض گمرکی استفاده می کند که امتیازی بسیار مهم برای مجموعه است. ارائه مشاوره در هر ساعتی از شبانه روز رایگان می باشد.
 امیدواریم با توجه به امتیازات مجموعه بتوانیم خدماتی شایسته به بازرگانان محترم ارائه نماییم. 
خدمات بازرگانی و ترخیص بار گروه بازرگانی نجاتی: 
انجام ترخیص کالا در اسرع وقت
انجام ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور
خدمات ترخیص بار و تشریفات گمرکی
ترخیص تخصصی کالا از گمرک بندرعباس
ترخیص تخصصی کالا از گمرکات تهران
ترخیص تخصصی کالا از گمرک باشماق
ارائه خدمات ترانزیت داخلی و خارجی
ترانشیپ و کاپوتاژ
گشایش اعتبار LC
ثبت سفارش کالا
حمل کالا از بندرعباس به تمام نقاط ایران
ارائه مشاوره رایگان گمرکی 
حمل دریایی کالا